• 054-9997504

כתבות ומאמרים

בבניה שכזאת נוהגים להשתמש בחמרים כדוגמת עץ,פי.וי.סי., לוחות גבס או פחי ברזל. שיטות אלו לוקות בבלאי מואץ יחסית לבניה מסורתית. כפתרון פותחה שיטה של בניה קלה מפנלים העשויים מאלומיניום. פיתוח "המתכת החכמה" - האלומיניום הביא לשוק הבניה יכולות
המשך לכתבה
מדרכי הדק החיצוניים על הסוגים השונים שלהם, הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מעיצוב החוץ לבית. כל מי שברשותו חצר, גינה או מסעדה מתעניין בשלב כזה או אחר בנושא מדרכי הדק שמהווה פתרון פרקטי ויפה למצבים שונים.
המשך לכתבה
מה עושים כשצריכים עוד חדר בבית? עוברים דירה? לא כ"כ מהר... הפתרון פשוט וקל - בנייה קלה! ישנם מצבים רבים בהם אנו צריכים פתאום עוד מרחב בבית לצרכים שונים ומגוונים, לדוגמא: חדר מגורים, סטודיו לאומנות, חדר כושר אישי בבית, חדר שמש , משרד לאלו העובדי
המשך לכתבה
בעיית היתושים בארצנו מוכרת לכולנו. הרי כולנו רוצים להשאיר קצת אוורור בימות הקיץ החמים אך לא רוצים להיעקץ מחברנו היתושים שלא נותנים מנוח ומעבירים מחלות רבות. הרי חלון ללא רשת מזמין עקיצות וחוסר נעימות לאורך כל שעות היום ובעיקר בלילות .
המשך לכתבה
במאמר זה אפרוש בפני הקורא מידע שימושי בנוגע לחלונות לגגות רעפים . המותג עילית איכות איטלקית - מדרגות וחלונות מאיטליה, משווקת ומתקינה חלונות לגגות רעפים מיועדים לעליות גג או לגגות רעפים רגילים, ומאפשרים הכנסת אור טבעי ואוויר לחלל הבית.
המשך לכתבה
כדי להבטיח שטמפרטורת המשטח הפנימי בקירות החוץ של הדירה תשמר ברמת הנוחות המקובלת יש לבודד את הקירות החיצוניים. לבידוד התרמי תפקידים חשובים נוספים: הקטנת הסבירות להיווצרות "עיבוי" (קונדנסציה) וחסכון בצריכת האנרגיה....
המשך לכתבה
אחרי שנה וחצי מאז נחשפו לראשונה פרטי רפורמת הפרגולות של שר הפנים, גדעון סער, הגיע הרגע לו ציפו עשרות אלפי אזרחים בישראל, הרגע בו ניתן להם הפטור מהצורך בהיתר בנייה על כל מתקן שהם מעוניינים להקים בחצר ביתם.
המשך לכתבה
בהמשך להמלצת הוועדה הארצית לתכנון ובנייה מחודש מאי 2013, חתם שר הפנים, גדעון סער, על רפורמת הפרגולות, רפורמה המיועדת להקל מאוד על תהליך הבנייה של מתקנים שונים בשטח הבית הפרטי. במסגרת
המשך לכתבה
החל מה 1 באוגוסט 2014, לא יהיה עוד צורך בקבלת היתר בנייה לבניה, הקמה והתקנה של מתקנים רבים בשטח הפרטי של הבית, כך על פי התקנות שחתם עליהן שר הפנים, גדעון סער בסוף חודש יוני האחרון.
המשך לכתבה
מצהירים ובונים, בלי לחכות להיתר בעקבות התקנות החדשות, אין עוד צורך לקבל היתר על כל מתקן שאתם מעוניינים לבנות בסביבת הבית על השטח הפרטי שלכם, וכל שעליכם לעשות הוא להגיש לרשות המקומית טופס המצהיר על כוונתכם לבנות את המתקן.
המשך לכתבה