• 054-9997504

וונטה סולארית ל 150 מ"ר

מק"ט: 1112
מפוח סולארי , לגג עד 150 מ"ר
פאנל סולארי 20 וואט/שעה
ספיקת אוויר – 2120 מטר קוב לשעה
 מגיע עם טרמוסטט מובנה שיפסיק את פעולת המנוע פחות מ 22 מעלות
*******************************************
מפוח סולארי לאוורור הגג, הינו מוצר חובה באקלים הישראלי. תפקידו הוא להוציא את החום המצטבר בחלל גג הבית החוצה ובכך לקרר ולהוריד את הטמפרטורה בחלל הבית כולו. מפוח גג העובד על אנרגיה סולארית, מנצל את אנרגיית השמש ללא חשמל וללא צורך בחיווט, לטובת הפעלת המנוע החשמלי ועובד בכל זמן שהשמש זורחת, גם בימים מעוננים. אוורור גג באמצעות מפוח גג סולארי, יאוורר את גג הרעפים או כל גג אחר בצורה רציפה, שקטה ויעילה. בכל המפוחים שלנו מותקן טרמוסטט, על מנת לוודא שהמנוע יעבוד אך ורק בימים החמים מעל 25 מעלות צלזיוס.
מתמחה באוורור גגות בתים פרטיים ומבני תעשייה באמצעות מפוחים סולאריים חדשניים, שקטים, אמינים וללא כל חיבור חשמל. אנו מתכננים מייצרים מפוחים סולאריים לגג  עוצמתיים ואמינים המותאמים באופן מושלם לגג ולאקלים הישראלי.
מעטפת המפוח עשויה פח מגולוון העמיד בפני קרינת UV  למניעת נזקי שמש. המפוח בעל פרופיל נמוך ומעוצב, המשתלב בגג בצורה מושלמת. כל רכיבי המפוח מיוצרים מרכיבים איכותיים שיחזיקו מעמד שנים רבות ללא כל צורך בתחזוקה. אנו מעניקים שנתיים אחריות על כל רכיבי המפוח וחמש שנים אחריות על הפאנל הסולארי.
התקנת המפוח פשוטה וקלה ולקוחות רבים בוחרים לבצע זאת בעצמם. יחד עם זאת, אנו מעסיקים מספר מתקינים מורשים ברחבי הארץ, במידה ותבחרו לבצע את ההתקנה בעזרתנו. 


 

עלויות

2901 ש"ח כולל מע"מ
שם
טלפון
מתעניין ב: