פרגולת אלומיניום מדגם הייטק פרימיום דגם כתר 400 ש"ח למ"ר

מק"ט: 3005
רוכשים פרגולה במפרט הכי גבוה ובמחיר הכי זול ? איך ? אתם קורנים ישירות מנמל חיפה , ישירות מהיבואן 
לרשותכם אספקות ומתקינים בכל חלקי הארץ 

פרט טכני :
פרגולת האלומיניום המתקדמת בישראל בעלת מראה נקי ומדויק ועכשווי! ללא תחזוקה כלל!
כל גוון רל אלומיניום אפשרי – להתאמה מושלמת הפרגולה נהנית מפרופיל היקפי חלק או דמוי U למראה מושלם ולהדגשת קווי הפרגולה מערך ההצללה יכול להיות שקוע בתוך הפרגולה ולכן אם החלטתם על קירוי פלסטי – הוא שקוע ונסתר בתוך הפרגולה ולא מעליה ! מערך הצללה הינו  Z פונקצויונלי או מלבנים במרווחים שונים - מערך ההצללה מופנה בחלקו היפה כלפי מטה ולא מעלה ! מערך ההצללה מורכב בין קורות הפרגולה או מעל הקורות . הפרגולה ניתנת להרכבה ע"י עמודים מעוצבים או ע"י תלייה ( לא בכל מצב ) ניתן לקבל חומר ב 6 מטר או קיט - הפרגולה מיוצרת ומורכבת בפעם הראשונה במפעל ברמת דיוק מושלמת ורק אז מפורקת, נארזת ונשלחת לביתכם להרכבה מושלמת. עובי רגליי הפרגולה: 76*76 ס"מ או אחר תלוי בדגם הפרגולה.
האם הפרגולה ניתנת לתלייה: כן , ע"י טלסקופים המעוגנים לקיר ב 45 מעלות.
* קירוי פלסטי כנגד גשם לפרגולה: אפשרי בהחלט רק בקומת קרקע ( ללא רוח ) ועד יציאה קצרה של 2.5 מטר – יש להתקין את הפרגולה בשיפוע של לפחות 5%. ניתן להשתמש בפולי קרבונט -"סנטף" מלבני גלי של פלרם או בפוליגל בעובי של לפחות 8 מ"מ.

גוונים : אפור מגורען 1200 או קרם 1013 או אלון מבוקע דמוי עץ משגע 
הצללה : מלבנים או Z - תלוי מחיר 
רגליים : 76*76 מ"מ או כפול 
מסגרת / קורות מקשרות : 120*50 מ"מ 
מחברים : כל המחברים מסופקים 
פרגולנד הייטק פרימיום קבועה זאת איננה פרגולה סטנדרטית , זאת פרגולה שהיא פרי פיתוח של 10 שנים ( ! ), לקחנו את כל הידע וניסיון המצטבר וביחד עם אדריכלים השותפים לדרך יצרנו פרגולה מדהימה העונה על כל הקריטריונים הנדרשים מפרגולה ברמת פרימיום, זה פרגולנד.

עלויות

ממוצע 400 ש"ח למ"ר כולל מע"מ + הובלה והתקנה, שלחו שרטוט וקבלו חומר או קיט פרגולה להתקנה עצמית ( בתוספת תשלום )
שם
טלפון
מתעניין ב: