פרגולת פרימיום מאלומיניום מדגם הייטק - בי"ח רמב"ם בחיפה

מק"ט: 3306
מפרט טכני:
פרגולת האלומיניום המתקדמת בישראל בעלת מראה נקי ומדויק ועכשווי! ללא תחזוקה כלל!
כל גוון רל אלומיניום אפשרי – להתאמה מושלמת הפרגולה נהנית מפרופיל היקפי דמוי U למראה מושלם ולהדגשת קווי הפרגולה מערך ההצללה שקוע בתוך הפרגולה ולכן אם החלטתם על קירוי פלסטי – הוא שקוע ונסתר בתוך הפרגולה ולא מעליה !מערך הצללה הינו חצי עגול ולא Z סטנדרטי מערך ההצללה מופנה בחלקו היפה כלפי מטה ולא מעלה !מערך ההצללה מורכב בין קורות הפרגולה ולא מעל הקורות !הפרגולה ניתנת להרכבה ע"י עמודים מעוצבים או ע"י תלייה ( לא בכל מצב )  הפרגולה מיוצרת ומורכבת בפעם הראשונה במפעל ברמת דיוק מושלמת ורק אז מפורקת, נארזת ונשלחת לביתכם להרכבה מושלמת. עובי רגליי הפרגולה: 80*80 ס"מ או 17*17 ס"מ תלוי בדגם הפרגולה.
האם הפרגולה ניתנת לתלייה: כן , ע"י טלסקופים המעוגנים לקיר ב 45 מעלות.
* קירוי פלסטי כנגד גשם לפרגולה: אפשרי בהחלט – יש להתקין את הפרגולה בשיפוע של לפחות 5%. ניתן להשתמש בפולי קרבונט -"סנטף" מלבני גלי של פלרם או בפוליגל בעובי של לפחות 8 מ"מ.

פרגולנד הייטק פרימיום קבועה זאת איננה פרגולה סטנדרטית , זאת פרגולה שהיא פרי פיתוח של 10 שנים ( ! ), לקחנו את כל הידע וניסיון המצטבר וביחד עם אדריכלים השותפים לדרך יצרנו פרגולה מדהימה העונה על כל הקריטריונים הנדרשים מפרגולה ברמת פרימיום, זה פרגולנד.

עלויות

כל פרגולה מתומחרת בהתאמה לפרמטרים שונים :
כמות העמודים / מוטות חיזוק / מנוף / גוון / גודל
ממוצע המחירים 600 ש"ח למ"ר ( אין לקבל את הנ"ל כהצעת מחיר ) לא כולל מדידה הובלה והתקנה
שם
טלפון
מתעניין ב: