• 054-9997504

שאלות ותשובות

 • אחד היתרונות המיוחדים של פרגולות אלומיניום, היא האפשרות להפוך אותן לנוחות לישיבה גם בחורף. ניתן להרכיב גם בצדדים, בין העמודים, תריסים חשמליים ומסוגים שונים, שניתנים להורדה והזזה על פי הצורך. כך, כאשר השמש חזקה מדיי ובאה מכיוון אחד, ניתן להשתמש בתריסים בדי לווסת אותה, ובנוסף גם בחורף ולאטימה של הפרגולה לישיבה של פנים-חוץ הבית.
 • עלות הפתרון עולה בהתאם לסוג החומר ולמורכבות העבודה , לא ניתן לענות במדויק מבלי לבצע פגישת ייעוץ .
 • פרגולות אלומיניום עדיפות על פרגולות קלאסיות מעץ בהרבה מובנים שונים. אחד מהם, שחשוב ביותר ומשליך על שאר היתרונות, הוא יתרון העמידות. פרגולה שעשויה מעץ צריכה לעבור ציפויים רבים של לקה וחומרים אחרים בכדי שהיא תישאר איתנה, ללא סדקים וחזקה לאורך זמן. הלקה הזו, וגם הצבע שנמצא על העץ מתקשים להישאר עליו לאורך זמן, ועל כן צריך לתחזק אותם מדיי פעם בשביל שהפרגולה תישאר יפה, אבל גם חזקה. 
   
  אם בונים פרגולות מאלומיניום, לא צריך לדאוג לסוגיית העמידות לעולם. פרגולה כזו, מיוצרת מחומרים חזקים ביותר שלא נרקב בגשם או נסדק בשמש. בנוסף, הצבעים שלה מקובעים בתוך פרופילי האלומיניום ועל כן פרגולה כזו איננה מצריכה צביעה מחדש של החלקים השונים שבה. כך, לא רק תחסכו כסף על קנייה מחודשת של חומרי תחזוקה שונים, אלא גם תחסכו זמן יקר שיתבזבז על טיפוס לגג הפרגולה, טיפול צביעה ועוד...
 • ממש לא. פרגולות אלומיניום אינן קשות להרכבה, ואפילו להיפך. כאשר אתם רוצים להרכיב פרגולות רגילות מבטון או מעץ, זה כרוך בהשקעה רבה של ניסור, דפיקת מסמרים, לכלוך ולעיתים אף יציקות בטון ואין סוף עבודה מסביב. במידה ואתם רוצים להתקין פרגולות אלומיניום, אתם מזמינים את הפרגולה שהכי משכה אתכם, מוסרים מידות ומקבלים תוך זמן קצר פרופילים קלים להתקנה וללא כל מאמץ. לכן, ככל שיש פחות חלקים להרכיב ולמדוד, כך גם ההתקנה פשוטה ומהירה, ואפילו הקווים והחיבורים נקיים הרבה יותר מפרגולה רגילה.
 • לא , פגישת ייעוץ הנה ללא עלות ותתבצע לאחר שיחה טלפונית בין פרגולנד לבין הלקוח לצורך בירור מדוייק של צרכיו.
 • הצורך בתחזוקה והתדירות הם נגזרת של כמות השמש והגשם הפוגעים בפרגולה או בדק - העניין אינדיבידואלי בהחלט , גם קרבה לים ורמת המליחות באוויר הם גורם משפיע לרעה.
 • חידוש הצבע פעם בשנה בשיטת עשה זאת בעצמך 250-500 ש"ח באופן כללי או ע"י בעל מקצוע 1500 ש"ח לערך. 
שם
טלפון
מתעניין ב: